Bordsspegel

398931

BORDSSPEGEL, 1800-talets andra hälft, med infällbara stödben, 40x40 cm

Visst åldersrelaterat slitage

Diverse, Speglar

Hylla 6

Bordsspegel
Budhistorik (5 bud)
2683829
500
2681471
450
2683828
2681471
2681138

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.