Dan Martin

398930

DAN MARTIN (1910-1999): Skogslandskap, signerad och daterad Dan Martin, olja på pannå, dagermått c a 45 x 55 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 46

Dan Martin

Budhistorik (2 bud)

2682360
2676776

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.