Porträtt av Sven Lagerbring

398926

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av professor Sven Lagerbring (1707-1787), märkt a tergo "Copierat af A. G: Hålström 1862", olja på duk, 70x60 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Porträtt av Sven Lagerbring

Budhistorik (15 bud)
2683628
3 800
2683467
3 600
2683467
3 400
2683280
3 200
2677129

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.