Tom Moore Elvis

398923

TOM MOORE (född 1961), Elvis, signerad och numrerad, 133/490, 85x68 cm

Fack 18

Tom Moore Elvis
Budhistorik (3 bud)

2681522
550
2677837
500
2677836

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.