Lennart Jirlow, "I kvarteret", litografi, 237/385

398922

LENNART JIRLOW (född 1936), "I kvarteret", ur mappen "Promenad i kulinariskt Pariskvarter" 2011, signerad L. Jirlow, litografi, HC, 38x46 cm

Rum 6

Lennart Jirlow,

Budhistorik (9 bud)
2683585
3 800
2682820
3 600
2682819
3 400
2682816
3 200
2682814
2 800

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.