Peter Eugén Nilsson akryl

398921

PETER EUGÉN NILSSON (född 1978): Cornelius, signerad och daterad Peter Eugén 2016, akryl på duk, ca 100x81 cm

Rum 4

Peter Eugén Nilsson akryl

Budhistorik (12 bud)
2685050
5 200
2684041
5 000
2683176
2 400
2682811
2680033

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.