Peter Eugen Nilsson

398920

PETER EUGÉN NILSSON (född 1978): Lennart "Nacka" Skoglund, signerad och daterad Peter Eugén 2016, akryl på duk, 100x70 cm

Rum 1

Peter Eugen Nilsson

Budhistorik (3 bud)

2683641
2683384
2679116

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.