MADELEINE PYK

398919

MADELEINE PYK (född 1934), "Den blå filten", signerad M Pyk, numrerad 44/250, bildmått ca 79x61 cm

Rum 9

MADELEINE PYK

Budhistorik (19 bud)
2683323
4 800
2683053
4 600
2682096
4 400
2676399
4 200
2682085

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.