Stanislaw Wysocki bronsskulptur

398917

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), Kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 2006 numrerad 46/50, höjd inkl. stensockel ca 31 cm

Konst, Skulpturer

Monter 21

Budhistorik (9 bud)
2680490
2678431
3 800
2678091
3 600
2678427
3 600
2678091
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.