Pierre Olofsson litografi

398916

PIERRE OLOFSSON (1921-1996), Komposition, signerad Olofsson, färgserigrafi, bildmått 18x84 cm, bladmått 33,5x96 cm

Smärre kantveck, oramad, med dedikation

Rum 9

Pierre Olofsson litografi

Budhistorik (18 bud)
2683977
5 400
2683969
5 200
2683969
4 800
2683972
4 600
2683969
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.