Ola Billgren litografi

398903

OLA BILLGREN (1940-2001): Interiörbild med liggande man, samsignerad och daterad Ola Billgren Louis Womack-70, 14/90, litografi, ca 40,5x57,5 cm

Gulnad

Fack 25

Ola Billgren litografi
Budhistorik (14 bud)
2687009
2 400
2688131
2687009
2688130
1 900
2687009
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.