PG THELANDER

398902

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Fläskkorv II, signerad P. G. Thelander, 42/180, färglitografi, bladmått ca 55x70 cm

Rum 9

PG THELANDER

Budhistorik (12 bud)
2683792
1 800
2683770
1 700
2675035
1 600
2683767
2675035
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.