Ragnar Alyre

398900

RAGNAR ALYRE (1894-1975): signerad Alyre, olja på pannå, ca 27,5x22,5 cm, påskrift a tergo "Motiv från Gotland. 1911-12. Högklint utanför Visby"

Fack 5

Ragnar Alyre

Budhistorik (15 bud)
2683976
2683258
1 400
2678463
1 300
2683257
1 300
2678463

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.