Vera Nilsson blandteknik

398898

VERA NILSSON (1888-1979): Minne från afrika (skiss 1952), monogramsignerad VN, olja/ blandteknik på smörpapper, ca 41x36,5 cm

UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst utställning 269, författare väljer konst

Dedikation, smärre hål/ mindre skador

Rum 22

Vera Nilsson blandteknik

Budhistorik (4 bud)

2687005
4 400
2685988
3 200
2679022
2678904

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.