Väggbonad Kina

398893

VÄGGBONAD, Kina, 1900-talets andra hälft, komposition med fåglar, ca 110x205 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier, Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 15

Väggbonad Kina

Budhistorik (3 bud)

2682380
2682160
2673718

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.