Soffa 1980-tal

398892

SOFFA, 1980-tal, skinn med stomme i metall och trä, höjd ca 80, 135x90 cm

Visst slitage

Rum 12

Soffa 1980-tal

Budhistorik (1 bud)

2681917
2016-08-10 12:01:28

2016-08-10 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.