Kornischer

398890

KORNISCHER, 2+1 st, delvis förgyllda, bredd ca 120 cm

Visst slitage

Diverse

Kornischer

Budhistorik (8 bud)
2682599
2677126
2682598
2677126
750
2682597
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.