Bordslampa

398888

BORDSARMATUR, 1950-tal, i plåt och mässing, höjd ca 38 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (13 bud)
2682104
1 300
2682012
2682103
2682012
750
2681816
700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.