Uno Vallman

398867

UNO VALLMAN (1913-2004): Kompoistion med stad och figurer, signerad och daterad Uno Vallman 1964, gouache på papper, ca 49x61 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Uno Vallman

Budhistorik (11 bud)
2681834
2681831
1 900
2681830
1 700
2681823
1 600
2681822

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.