Skål med hänkel, silver

398864

SKÅL med hänkel, silver, 1800-tal, ciselerad dekor av girland och tofsar, diameter 14, höjd 6 cm, vikt 325,9 g

Bruksskador

Silver

Skål med hänkel, silver

Budhistorik (23 bud)
2681951
2682087
2681951
1 900
2682086
1 800
2681951
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.