Bohlin och Hörberg

398863

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, metall och plast, märkta Bohlin och Hörberg i botten, höjd ca 129 cm

Fot med bulor och slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Bohlin och Hörberg

Budhistorik (1 bud)

2675280
2016-08-04 20:39:52

2016-08-10 kl 16:49
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.