Arne Jacobsen "Myran" 4 st

398862

ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st., "Myran", för Fritz Hansen, tillverkade 1976, röda, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, skador, plastkåpa med skador, knoppar saknas delvis

Rum 12

Arne Jacobsen

Budhistorik (22 bud)
2682387
3 600
2682295
3 400
2681807
3 200
2681797
2681796
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.