Skrivbord 1940-tal

398856

SKRIVBORD, fanér i bl.a alm, 1940-tal, njurformat, sarg med två lådor, skåpsdörr med bakomvarande lådinredning, framsida med hyllplan (löst), höjd ca 74, 153x75 cm, nycklar medföljer

Slitage, skiva med fläckar, hylltappar saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel(2) finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 11

Skrivbord 1940-tal

Budhistorik

2016-08-11 kl 15:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.