Carl Malmsten Herrgården matbord

398853

CARL MALMSTEN,"Herrgården", matbord, 2 iläggsskivor á 60 cm samt iläggsskiva á 55 cm, höjd ca 75, diameter ca 115 cm

Skador, slitage

Budhistorik (4 bud)

2682362
2682358
1 400
2682289
1 300
2677508

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.