Hallbyrå 1930-tal

398852

HALLBYRÅ, med 2 lådor, 1930-tal, fanérad i bland annat björk, svärtade handtag och ben, höjd 55, 60,5x40 cm

Bruksslitage

Rum 12

Hallbyrå 1930-tal

Budhistorik (15 bud)
2682264
950
2682262
900
2682124
850
2681969
2681689
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.