Snurrstol gustaviansk

398850

SNURRSTOL, björk, 1800-talets första hälft, gustaviansk, på hjultrissor i mässing, medaljongsformad sits, sitthöjd ca 50 cm

bruksslitage, klädsel med fläckar

Rum 3

Snurrstol gustaviansk

Budhistorik (9 bud)
2683302
2 400
2682211
2683301
2682211
2682210
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.