Bengt Orup olja

398847

BENGT ORUP (1919-1996): Komposition, signerad Orup, olja på duk, ca 50,5x61,5 cm

Rum 14

Bengt Orup olja

Budhistorik (11 bud)
2690773
1 600
2690771
2690456
1 400
2690770
1 400
2690456
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.