Ivor Abrahams färglitografi

398846

IVOR ABRAHMS, (England, född 1935): Sun Dial, Summer, signerad och numrerad Ivar Abrahams 22/95, signerad och daterad 75, färgserigrafi med applikationer, 100x118 cm

Rum 8

Ivor Abrahams färglitografi

Budhistorik (11 bud)
2681783
2681776
1 600
2681774
2681766
2681743
900

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.