Oljemålning 1800-tal

398837

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, mytologisk scen, olja på duk, 86x114 cm

Duken med lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
2682342
2 400
2679728
2682125
2679728
2681517
1 400

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.