Bruna Poloni stilleben oljemålning

398827

BRUNA POLONI, stilleben, signerad och daterad B.Poloni, Rio 1962, olja på duk, ca 52x70 cm

Budhistorik (2 bud)

2680916
2679389

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.