Hans Lindberg oljemålning

398826

HANS LINDBERG (född 1928): signerad Hans Lindberg, olja på pannå, ca 23x20 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Geijersgatan 14, Göteborg

Hans Lindberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2686968
950
2687478
900
2686968
750
2679323
700
2686967
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.