Skrivbord 1800-talets första hälft

398825

SKRIVBORD, senempire, fanérat med mahogny, klädd skiva, spiralsvarvade ben, höjd 75, 120x44 cm

Smärre fanerskador och lagning, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 13

Budhistorik (6 bud)
2682278
2682275
2 600
2682273
900
2676850
850
2673158

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.