Spegel

398824

SPEGEL, 1800-tal, förgylld och blåmålad, ca 60x25 cm

slitage, delvis restaurerad

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel

Budhistorik (23 bud)
2686662
1 900
2686448
1 800
2686099
1 700
2685989
1 600
2685678

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.