Orientmatta

398823

ORIENTMATTA, anatolisk, 1900-talets andra hälft, medaljong på rostfärgad botten, ca 226x110 cm

slitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta

Budhistorik (6 bud)
2687698
500
2687703
500
2687698
450
2687701
2687698

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.