Spegel 1800-tal

398820

SPEGEL, mahognyfanér, 1800-tal, Karl Johan, förgylld, ca 117x46 cm

smärre slitage

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
2687426
2687438
2687426
950
2687435
900
2687426
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.