Eldskärm

398819

ELDSKÄRM, bemålad plåt, 1900-talets första hälft, höjd ca 136 cm, bredd ca 56 cm

smärre slitage

Metall, Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Eldskärm

Budhistorik (1 bud)

2685696
2016-08-13 09:33:06

2016-08-14 kl 21:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.