Carl-Harry Stålhane oljemålning

398817

CARL-HARRY STÅLHANE (1920-1990): blomsterstilleben, signerad CHS, olja på pannå, ca 44x36 cm

smärre färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (6 bud)
2685186
2684205
750
2681613
700
2678936
600
2678306
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.