Anna Lisa Thomson golvvas

398809

ANNA LISA THOMSON, golvvas, Paprika, delvis glaserat stengods, Upsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1081, höjd 52 cm

Smärre hårsprickor på den vita glasyren.

Keramik/Porslin, Design

Rum 7

Anna Lisa Thomson golvvas

Budhistorik (8 bud)
2682386
2675040
2674932
1 600
2674931
2674728
550

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.