Vättar

398807

VÄTTAR, 1 par, bemålat trä, 1900-talets andra hälft, signerade och daterade RM -85, längd ca 30 cm

Diverse, Temaauktion

Monter 11

Vättar

Budhistorik (11 bud)
2681516
900
2681663
850
2681516
2675541
750
2675541
600

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.