Stolar nyrokoko

398806

STOLAR, 1 par, 1800-tal, nyrokoko, bemålade i gräddvitt samt guld, textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, senare bemålning, skador, renoverade

Stolar nyrokoko

Budhistorik

2016-08-10 kl 19:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.