Sängbord

398804

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, dörr med bakomvarande förvaring samt toppskiva i glas, höjd ca 55, 32x45 cm

Visst slitage

Sängbord

Budhistorik (6 bud)
2682589
2679903
900
2679902
700
2679900
650
2679799
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.