Sideboard "Trio" Troeds

398802

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, teak, "Trio", design Nils Jonson, Troeds, 5 lådor samt skjutbara skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan i björk, etikettmärkt, höjd ca 80, 191x44 cm

Smärre slitage och fläckar

Rum 10

Sideboard

Budhistorik (28 bud)
2682674
5 800
2682574
5 600
2682573
5 400
2682101
5 200
2682098
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.