Byrå rokokostil

398800

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanerad i bl.a. mahogny, höjd ca 71, 80x36 cm

Visst slitage

Rum 6

Byrå rokokostil

Budhistorik (3 bud)

2681543
2675669
750
2675407

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.