Sidobord

398798

SIDOBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, svarvade knoppar samt dubbla hyllplan, höjd 53, 50x50 cm

Visst slitage

Sidobord

Budhistorik (6 bud)
2677682
550
2682073
500
2677682
450
2681212
2677682

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.