Fåtöljer 1900-talets andra hälft

398797

FÅTÖLJER, 1 par, mahogny, 1900-talets andra hälft, lösa sitt- och ryggkuddar, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, fläckar, textilskador

Budhistorik (1 bud)

2681599
2016-08-10 06:09:05

2016-08-10 kl 12:07
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.