George Chambers

398795

GEORGE CHAMBERS (1803-1840): Segelbåt vid kusten, England, signerad G Chambers, olja på pannå, ca 25x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

George Chambers

Budhistorik (6 bud)
2677478
4 400
2674379
4 200
2677477
4 200
2674379
2673390

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.