Paul René Gaugin

398791

PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): Tupp, signerad och daterad 1956, 65/260, färglitografi, bladmått ca 69x51 cm

Fack 6

Paul René Gaugin
Budhistorik (17 bud)
2678962
2 400
2674997
2675807
2674997
1 800
2674925
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.