Bordslampa

398783

SKRIVBORDSLAMPA, 1930/40-tal, grönlackerad skärm med dekor i gulmetall, träskaft, höjd ca 49 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (39 bud)
2674328
4 400
2674286
4 200
2674280
2674285
2674280
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.