Vaser majolika

398782

VASER, 3 stycken, 1800-talets slut, majolika, dekor av drakar, höjd ca 35 cm

skador, sprickor, slitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Vaser majolika

Budhistorik (11 bud)
2685103
850
2685056
2685101
2685056
750
2685100
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.