Harald Salomon figuriner

398773

HARALD SALOMON, 5 dlr., figuriner 3 stycken samt två fat, stengods, Rörstrand, äggskalsfärgad glasyr, höjd ca 43 cm

enstaka nagg, smärre slitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Harald Salomon figuriner

Budhistorik (16 bud)
2686352
2686349
2686345
950
2686344
900
2686342
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.